Ubytování v penzionu U veterána – ideální místo pro dovolenou v Beskydech

Rodinný penzion a restaurace U Veterána se nachází v klidné lokalitě města Frenštát pod Radhoštěm. Ubytovaní budete v penzionu na úpatí Moravskoslezských Beskyd v turistické oblasti Pustevny, kde se nabízí mnoho aktivit ke strávení dovolené v srdci Valašska. Svou polohou je penzion U veterána ideálním výchozím bodem k poznávání malebné okolní krajiny, kde se nabízí spoustu volnočasových aktivit, které lze v rámci víkendových pobytů či dovolené na Valašsku provozovat. Po pohodlné přespání se můžete vydat ve Frenštátě na stezku v oblacích (v korunách stromů), tzv. “Beskydské nebe”, vyjet lanovkou z Trojanovic na nejznámější poutní místo Pustevny či navštívit Valašský skanzen v Rožnově pod Radhoštěm. Mimo příjemného noclehu si můžete v srdci Beskyd užít spoustu cyklotras či turisticky zajímavých oblastí. K dispozici Vám je tedy široká nabídka aktivit či poznávacích výletů, kterými maximálně vyplníte čas v rámci víkendových pobytů či dovolené v našem ubytovacím zařízení na úpatí Morvskoslezských Beskyd.

V útrobách penzionu jsou pro Vás celoročně připraveny k noclehu apartmá s možností přistýlek, 2 dvoulůžkové, čtyřlůžkový a třílůžkový pokoj, což dohromady činí celkovou kapacita až 19 lůžek. Pokoje jsou situovány do jiné části budovy než je restaurace, což Vám zaručuje dostatečný pocit soukromí a odpočinku během Vaší dovolené. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a malou chladničkou. K přístupu do pokojů je možné využít samostatných vchod.

V rámci naší restaurace jsou samozřejmostí snídaně, které jsou podávány od 8:00.

Rezervujte si pokoj na čísle +420 777 021 380
nebo závazně objednejte E-MAILEM

Ceník ubytování

Cena za pobyt musí být uhrazena vždy při nástupu k pobytu. V ceně za ubytování není zahrnut rekreační (10 Kč) a lázeňský (6 Kč) poplatek.

Noc bez snídaně 600 Kč/osoba
Noc se snídaní 700 Kč/osoba
Noc bez snídaně na samostatném pokoji 700 Kč/osoba
Noc se snídaní na samostatném pokoji 800 Kč/osobu
Příplatek za domácího mazlíčka 100 Kč/noc

Pokoje jsou k dispozici, pokud není dohodnuto jinak, od 14:00 a v den odjezdu je nutné pokoje uvolnit do 10:00, pokud není dohodnuto jinak.