Informace pro klienty s rezervací pobytu v termínu 1.5. – 31.5.2020

Nařízení vlády ohledně uvolnění poskytování ubytovacích služeb se neustále mění. Nejdříve to bylo 8.6., teď snad 24.5. a kdo ví, jak to bude za týden. My musíme vědět, na co se připravit. Takže rezervace v měsíci květnu jsou zrušené a od 1. června normálně fungujeme. Pokud se tedy zase něco nestane a vláda to nezakáže.

Ptáte se, jak budeme řešit propadlé rezervace. Je několik možností:
1) Ti z Vás, kteří mají zakoupen voucher přes některý slevový portál:
podle mých informací od portálů už jste měli být informováni o zrušených rezervacích ze strany portálu a požadavku na změnu termínu rezervace. Pokud Vám zrušili i rezervaci v červnu, neřešte to, můžete normálně přijet. Vouchery jsou platné.

2) Ti z Vás, kteří zakoupili pobyt přímo u nás a převedli platbu na náš účet a budou chtít peníze vrátit, sdělte mi prosím tento požadavek e-mailem, ve kterém bude zachována předchozí komunikace, která obsahuje i potvrzení přijetí platby na náš účet z mé strany, abych to nemusel dohledávat ve výpisech z účtu. Platbu Vám vrátíme v plné výši na účet.

3) Poslední možnost je změna termínu. Volno je bohužel až v říjnu, což každému nemusí vyhovovat. Do konce září je skoro plně obsazeno, takže prosím poptávejte případně až říjnové nebo pozdější termíny.

Děkuji za pochopení, snad to dobře dopadne.

Melišek Daniel, vedoucí penzionu U Veterána